Tomáš Frolec


( Moje album vybraných svatebních fotografií volně ke stažení: ZDE!)

Služba svatební fotograf - hlavní fotograf

Svatební fotografie jsou jedny z nejdůležitějších fotografií v životě.

Proto fotografování svateb věnuji velkou péči a značné úsilí, jehož jehož výsledkem mají být výjimečné fotografie vašeho jedinečného dne.
A proto, že je každý klient jedinečný, kladu důraz na osobní a individuální přístup.

Návštěvu místa konání obřadu a osobní setkání s nastávajícími novomaželi považuji ze své strany za samozřejmost (pokud je to možné).

Rád poskytnu rady ohledně organizace svatby.

Orientační cena za celodenní focení svatby je 7000Kč. V této ceně je zahrnuta doprava, focení cca 10-12h, práce asistentky, nezbytná konzultace. Výsledkem je 150-200 fotografií v digitální podobě.Služba svatební fotograf - druhý fotograf

Toužíte po nevšedních svatebních fotografiích reportážního stylu? Nezapomenutelných a zcela přirozených momentkách plných emocí bez zasahování do dění svatebního dne a nechcete tomu obětovat žádné ze stylizovaných, pózovaných, či skupinových fotografií klasického rázu?

Pak je důvod objednat si vedle hlavního fotografa také fotografa druhého, který Vám tyto snímky může poskytnout (pokud chcete vidět rozdíl v klasickém a fotoreportážním pojetí, neváhejte mne kontaktovat!). Hlavní fotograf už z povahy své role ve svatební den je středem pozornost, pomáhá sestavovat skupiny, organizuje je, radí novomanželům s pózami při společném fotografování a je nedílnou a nápadnou součástí celého dne. Proto je z povahy jeho role velmi obtížné (nebo nemožné) plně se soustředit na dění mimo novomanželský pár a už vůbec není možné, aby pracoval nepozorovaně.
Fotoreportér pracuje nenápadně z větší vzdálenosti a nezasahuje do dění dne. Jeho úlohou je, aby si fotografovaní nebyli vědomi jeho přítomnosti v okamžiku, kdy zmáčkne spoušť. Jen tak je možné zachytit plné spektrum emocí ve tvářích Vás a vašich blízkých ve váš svatební den!
Ceník ve výstavbě - zatím budu ceny určovat individuálně po dohodě se zákazníkem, přičemž cena bude určena jako základ + cena za 1ks fotografie, kterou si vyberete! Tzn platíte pouze vybrané fotky.Tisky fotografií

Pokud se Vám zalíbila některá z mých fotografií na těchto stránkách (velké množství fotografií na FB!)
a máte zájem o její výtisk, neváhejte mne kontaktovat! Ceny se pohybují od 200kč do 500kč za tisk + náklady na tisk a dopravu.